Mes atėjome tam, kad skleistume gėrį ir džiaugsmą!

Gyvenime svarbu tobulėti ir augti kaip asmenybei, svarbu harmonija, atsidavimas, meilė. Meilė darbui, žmonėms ir sau.

Šiuo metu, kai Lietuvoje tvyro bedarbystės baubas, nepasitikėjimas įstatymais, baimė dėl ateities, visuotinė depresija ir pasyvumas, pačių gabiausių protų išvykimas iš Lietuvos, šiandieninė žiniasklaida Lietuvoje pateikia nerimą keliančias naujienas, skandalus, o geros žinios lieka už kadro. Mes siekiame keisti įsišaknijusį beviltiškumą, visuotinę depresiją, skatinti žmones mąstyti pozityviai, didinti pasitikėjimą savimi, patiems valdyti savo gyvenimą. Tai mes darome įtaigiu būdu, pasakodami sėkmingų žmonių, jaunų ir brandžių organizacijų istorijas, įvairių sričių specialistų komentarus, teorijas bei įžvalgas.

"Būk Laimingas" gvildenamos svarbiausios asmeninio ir profesinio gyvenimo sritys - ekologija, žmogiškosios vertybės, tarpusavio santykiai, laiko planavimas, verslo idėjos, asmeninių finansų valdymas, mokymo kompanijų patarimai, įžymių ir paprastų žmonių sėkmės istorijos. Kiekvienas gali rasti reikalingų patarimų, informacijos, pasisemti geros nuotaikos ir įkvepiančių minčių. Jau praeitų metų paskutinį mėnesį tapome socialinės programos „Pakviesk draugą į Lietuvą“ informaciniais rėmėjais. Šis globalus projektas vyks visus 2011-uosius metus. Tai graži iniciatyva pritraukti į Lietuvą kuo daugiau po visą pasaulį išsibarsčiusių talentingų lietuvių. Mes ne tik teikiame informaciją apie projektą, bet ir patys ieškome užsienyje gyvenančių Lietuvių, kviečiame juos atvykti, pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis, taip pat rengiame telefoninius interviu ir spausdiname savo žurnale. Savo motyvuojančiais straipsniais skatiname verslumą Lietuvoje, teikiame daug mokomosios ir patariančios informacijos, bet tai mes darome ne didaktiškai, bet visuomenei priimtinu būdu.

Žurnalo straipsniai skirti asmeniniam tobulėjimui – tai žinių, gyvenimiškų patarimų, teigiamų ir skatinančių pasitikėjimą savimi minčių šaltinis.

Tai nėra naujienlaikraštis. Tai – tarsi maža knyga, kurią galima atsiversti dar ir dar kartą. Žurnalo "Būk Laimingas" tikslas – padėti siekti sėkmės, keisti žmonių mąstymą ir požiūrį į gyvenimą. Mūsų misija – tapti patikimu šaltiniu asmeniniam tobulėjimui, kaip virusą skleisti gerą energiją. Dalindamiesi savo patirtimi ir energija kiekvienas atraskime savo laimę!